MARKALAR
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 

 

 

Hakkımızda

    Faaliyet alanları okul öncesi,ilköğretim öykü ve hikaye grubuna eğitime yönelik nitelikli yayınlar ve materyallerin üretimiyle "eğitim yayıncılığı" dır.2008 yılı Haziran ayından bu yana  kirmizibeyazyayincilik.com, kirmizibeyazkitap.com, alpinoyayincilik.com.tr Gizemlibahçe serilerinin yapımcısı ve ana dağıtıcısıdır.Bunların yanı sıra kirmizibeyazkitap.com üzerinden internette kitap satışı yapmaktadır.

    Yayınevimizin kurumsal kimliğinde  bilgisayar destekli eğitim ortamları hazırlanmakta; eğitim yayıncılığı, kültür yayıncılığı ve e-learning (internetten eğitim) konusunda çalışma faaliyetlerimiz bulunmaktadır.Ürün portföyünde, büyük bir bölümü kendi konusunun uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan 900’ün üzerindeki  yayını barındırmaktadır. Kırmızıbeyaz Yayınları; Tüm Türkiye sathında; bütün il ve büyük  ilçelerde bayilik  hizmeti vermektedir.

Kırmızı Beyaz imzasını taşıyan ve hak eden bütün yayınlarımız öğrencilerimize iyiyi, güzeli, doğruyu, yanlışı fark ettirmeli her çocuk gibi başarıyı tattırmalı, bilgiye doyurmalı, doğru bilgilendirmeli ve bilgilendirirken keyif vermelidir.Çocuklarımız geleceğimizdir.